فیلتر ماشین راهسازی

فیلتر ماشین راهسازی با توجه به کثرت پروژه های عمرانی در کشور و استهلاک بالای این خودرو ها از جمله قطعات پرمصرف ماشین آلات راهسازی است. شرکت مبتکران نصر تولید کننذه ماشین آلات خط تولید فیلتر ماشین راهسازی است و تلاش نموده است این دستگاه ها را با حداکثر کیفیت و ویژگی های استاندارد تهیه نماید. از ویژگی های شاخص این دستگاه فول plc بودن دستگاه می باشد. همچنین دستگاه تولید فیلتر ماشین راهسازی مجهز به میز cnc بوده و مکانیک حرکت میز توسط گریبکس و محور ریل و میل بوشینگی و دنده شانه ای صورت می پذیرد
همچنین به دلیل استفاده از موتور تکفاز به جای موتور سه فاز در قسمت تزریق سر هد دستگاه فیلتر ماشین راهسازی از دقت فوق العاده بالایی برخوردار است . ضمن اینکه استفاده از موتور تک فاز این امکان را به خریدار میدهد تا دستگاه را در محیط های بدون برق صنعتی راه اندازی کرده و شروع به تولید نماید. ضمنا دستگاه بدون هرگونه آلودگی صوتی بوده و این امکان را فراهم کرده است که حتی بتوان از آن در محیطی با بافت مسکونی و غیر صنعتی نیز بهره برداری کرد. بازدهی دستگاه ۱۲۰۰۰ عدد فیلتر در ۱۲ ساعت کاری بوده که البته به استفاده از مواد اولی] استاندارد نیز بستگی دارد.وزن دستگاه پانصد یلوگرم بوده که در نوع خود و در مقایسه با نمونه های مشابه یک دستگاه سبک وزن محسوب میگردد. از دیگر ویژگی های دستگاه تولید فیلتر ماشین راهسازی مبتکران نصر میتوان به این نکته اشاره کرد که این دستگاه قابلیت تزریق از ۱ گرم تا ۱۰گرم در ثانیه را داراست و امکان تزریق تا اتمام مخزن وجود دارد.

سفارش دستگاه فیلتر ماشین راهسازی

دستگاه فیلتر ماشین راهسازی پس از خرید دارای یک سال گارانتی کامل تعویض قطعات و ده سال خدمات پس از فروش می باشد. ضمنا این شرکت آماده است تا مستندات فنی کامل دستگاه فیلتر ماشین راهسازی را برای خریداران محترم ارسال نماید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ۰۹۱۲۰۲۹۶۲۴۹ تماس بگیرید.

فیلتر ماشین راهسازی