فیلتر ماشین سنگین

فیلتر ماشین سنگین یکی از ملزومات خودرو های کار و کامیون هاست که به دلیل حجم کارکرد خودرو های کار میزان مصرف زیادی در کشور ما دارد. شرکت مبتکران نصر تولید کننده انواع خطوط تولید فیلتر ماشین سنگین و اواع کامیون ها و کامیونت هاست. دستگاه ها . ماشین الات تولیدی مبتکران نصر عموما با استفاده از آخرین دستاوردها و تکنولوژی های روز تولید شده و امکان تولید با حداکثر ظرفیت را فراهم میکند. همچنین دستگاه های تولید شده در حوزه تولید فیلتر ماشین سنگین دارای یک سال /ارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش بوده و شرکت مبتکران نصر کیفیت اجرایی و تولید این دستگاه ها را تضمین میکند. کلیه قطعات الکترونیکی و برقی این دستگاه ها اعم از تابلو های برق و فرمان و سایر قطعات برقی ساخت کشور کره جنوبی بوده و از کیفیت بالایی برخوردارند. دستگاه ها و ماشین آلات تولید فیلتر ماشین سنگین مبترکان نصر به همراه خدمات نصب و مشاوره راه اندازی عرضه میگردد و کلیه دستگاه های تولید فیلتر ماشین سنگین مشمول مشاوره رایگان بعد از نصب نیز میباشد.
محصولات تولیدی شرکت مبتکران نصر به صورت استاندارد تولید شده و امکان اخذ پروانه استاندارد از ادارات صنایع و معادن را برای تولید کننده فراهم نموده است.
مشتریان گرامی در صورت داشتن سوال و یا تمایل به بازدید از دستگاه های تولید فیلتر ماشین سنگین، پیش از خرید میتوانند با این شرکت تماس گرفته تا مقدمات بازدید از دستگاه ها فراهم گردد.

تولید انواع دستگاه های ساخت فیلتر ماشین سنگین

شرکت مبتکران نصر همچنین آمادگی دارد تا در صورت درخواست مشتریان گرامی مستندات فنی هر دستگاه  فیلتر ماشین سنگین را پیش از خرید به رویت خریدار رسانده و اطلاعت کامل فنی ماشین آلات را در اختیار خریداران محترم این دستگاه ها قرار دهد. لذا در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن های ما به شماره ۰۹۱۲۰۲۹۶۲۴۹ تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی در خصوص دستگاه تولید فیلتر ماشین سنگین هستند.

فیلتر ماشین سنگین