چین کن تیغه ای

چین کن تیغه ای از مجموعه دستگاه های خط تولید فیلتر هوا است. شرکت مبترکان نصر بزرگترین تولید کننده دستگاه چین کن تیغه ای در کشور است. یکی از خصوصیات دستگاه چین کن تیغه ای تولیدی ما استفاده از اتو کاغذ جهت حالت گیری بهتر کاغذ هنگام چین شدن است بنا بر این با استفاده از این دستگاه کاغذ چین شده مرتب و یکنواخت به دست خواهد آمد. راندمان و بازدهی دستگاه چین کن تیغه ای برای یک شیفت کاری دوازده ساعته مشروط به استفاده از مواد اولیه استاندارد بین ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ کاغذ چین شده است. تمامی ماردون های این دستگاه به منظور جلوگیری از فرسایش با استفاده از کروم بسیار سخت آبکاری شده و مناسب برای کار در محیط های مرطوب و نمناک و شهرهای شرجی است. این دستگاه دارای فن چسب خشک کن بوده و به همین دلیل در تولید سرعت بالایی دارد. نکته حایز اهمیت اینکه این دستگاه قابلیت به کارگیری و تولید انواع فیلتر های موجود در بازار را دارا بوده و از تنوع تولید بسیار مطلوبی برخوردار است.
وزن دستگاه چین کن تیغه ای حدود سیصد کیلوگرم بوده و عموما بدون استفاده از برق سه فاز و با استفاده از برق خانگی کار میکند. دستگاه بدون صدا بوده و بنا بر این از این چین کن تیغه میتواند در محیط های مسکونی و غیر صنعتی نیز استفاده کرد. کلیه قطعات برقی این دستگاه از جمله پی ال سی کره ای بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این دستگاه دارای یک مخزن چسب ۱۰ لیتری بوده و کنترل چسب در آن بسیار روان صورت می پذیرد.

سفارش چین کن تیغه ای

شما مشتریان گرامی در صورت تمایل به بازدید از دستگاه در محیط کارخانه مبتکران نصر افی است با ما تماس بگیرید تا مقدمات بازدید شما را از دستگاه چین کن تیغه ای فراهم کنیم.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد چین کن تیغه ای میتوانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۲۹۶۲۴۶ تماس بگیرید.

چین کن تیغه ای