چین کن ماشین سنگین

چین کن ماشین سنگین یکی از ماشین آلات خط تولید فیلتر ماشین سنگین است که توسط شرکت مبتکران نصر تولید و به بازار عرضه میشود. چین کن ماشین سنگین تولید شده توسط ما قابلیت تولید ۴۰۰۰ کاغذ چین شده در ۱۰ ساعت را به شما ارائه میکند از دیگر ویژگی های دستگاه چین کن ماشین سنگین امکان شمارشگری چین ها و علامت زدن جهت معلوم کردن محل برش است. از ویژگی های بارز دستگاه پین کن ماشین سنگین تولید شده توسط ما این است که تمام با برق تکفاز کار کرده و نیازی به برق صنعتی سه فاز جهت نصب و ستاپ محصول وجود ندارد بنا بر این این دستگاه قابلیت به کارگیری در محیط های کوچک غیر صنعتی را نیز داراست. از دیگ ویژگی های دستگاه چین کن ماشین سنگین این است که تمامی قطعات با کروم سخت آبکاری شده و این ویژگی این امکان را فراهم میکند که دستگاه در محیط های مرطوب بدون نگرانی از زنگ زدگی و یا فرسایش به بهترین نحو عمل کرده و تولید ادامه یابد.

چین کن ماشین سنگین تولیدی شرکت مبتکران نصر با یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش عرضه شده و تولید کنده همواره آماده است تا جهت بهترین بهره برداری از دستگاه مشاوره های خود را در فرایند نصب، تولید و بهره برداری به خریدار ارائه نماید. همچنین کارشناسان شرکت مبتگران نصر آمادگی دارند تا در صورت درخواست خریدار با بازدیدهای دوره ای و سرویس دستگاه روند مطلوب تولید را تمی نمایند. همچنین ما آمادگی داریم در صورت درخواست شما مبنی بر بازدید پیش از خرید، شرایط بازدید از دستگاه را در محل کارخانه فراهم نماییم.

سفارش چین کن ماشین سنگین

برای کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه چین کن ماشین سنگین و نحوه خرید و راه اندازی میتوانید با با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۲۹۶۲۴۹ تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم بود اگر بتوانیم به شما در فرایند انتخاب دستگاه چین کن ماشین سنگین کمک کنیم.

چین کن ماشین سنگین